Розділи магазину

Головна arrow Торгове обладнання arrow Дзеркала

Дзеркала


Дзеркала оглядові(протикражні)

Дзеркала оглядові(протикражні)
Основне призначення оглядових дзеркал - спостереження за торговими залами магазинів. Вони допомагають службі безпеки запобігати крадіжки товарів і стежити за порядком в торговому залі. Також дзеркала чинять психологічний вплив на потенційних несумлінних покупців. ...

Дзеркала для головних уборів

Дзеркала для головних уборів

Дзеркала для магазинів використовуються в основному для спостереження за торговими залами, а також безпосередньо для демонстраціі зовнішнього вигляду покупця при примірці.Ми пропонуємо широкий асортимент дзеркал найрізноманітніших форм, розмірів, колірної гамми.Оптом та в роздріб.С регулюванням нахилу і без.

Слід сказати, що дзеркало в інтер'єрі вже давно перестало виконувати лише утилітарні функції й стало елементом оформлення, що несе основну декоративне навантаження. Воно вносить у проект завершеність, підкреслить індивідуальність і стиль приміщення. При правильному рішенні дзеркало дає можливість збільшити візуальні розміри приміщення, згладити гострі кути, розсунути стіни, додати інтер'єру глибину і об'ємність.

Іноді, на превеликий жаль, трапляються моменти, коли з-за недостатнього огляду території автопарковки, складу, виїздів трапляються невеликі аварії, що призводять до втрат коштів та часу. Трапляються крадіжки в магазинах, де викладено безліч товару, який важко захистити звичними противокражні сістемамі.Обзорні дзеркала - економічне рішення, завдяки якому Ви зможете підтримати роботу своєї противокражної системи, посилити захист магазину від крадіжок і знизити кількість охоронного персоналу.

Підлогові дзеркала не завжди служать для того, щоб подивитися в них. Такі дзеркала додають стиль, підкреслюють індивідуальність будинку і збільшують простір.